ارزهای دیجیتال تحلیل و آنالیز

چه عواملی باعث رشد ۷۰ درصدی کاردانو شده است؟

نوشته شده توسط مهسا حسینی

پیشرفت های اساسی در شرکت و مجموعه ای از پروژه ها و مشارکتهای جدید ، کاردانو را (ADA) در بین 10 کوین برتر بازار قرار داده است. با این حال ، حتی با رشد 70 درصدی YTD و رشد 62 درصدی 30 روزه ، سطح رشد این کوین در مقایسه با رشدBSV و BCH کم رنگ شده است.

پس از تقریباً دو سال رکود قیمت ، به نظر می رسد ADAیک موج بسیار صعودی را شروع کرده است. ارز دیجیتال بومی کاردانو در سال جدید شاهد افزایش قیمت بوده است و افزایش سالانه آن به بیش از 70 درصد رسیده است.

به غیر از چند تثبیت جزئی ، قیمت ADA تقریباً به طور مداوم در سال 2020 افزایش داشته است. در حالی که چند روز اول ژانویه نشان دهنده رشد اقتصادی بوده است، فقط در 30 روز گذشته قیمت ارز کاردانو 62.4 درصد رشد کرد.

مشارکت کاردانو با غول مشاوره و حسابرسی PwC مدت هاست که اجرایی شده است اما زمانی که به صورت رسمی اعلام شد٬ این کوین شاهد افزایش عمده قیمت بود. قرار است این شركت مشاوره این ماه یك كارگاه آموزشی برگزار كند و در آن استراتژی را ارائه دهند كه به وسیله آن اقدامات کاردانو، بنیاد کاردانو ، و اهرم سرمایه گذاری کاردانو به نام  Emurgo ادغام شود.

برنامه های بلندپروازانه این شرکت برای ماه های آینده یک حرکت صعودی قوی را برای جامعه کاردانو ایجاد کرده است.

خبرهای مربوط به این مشارکت در عرض چند دقیقه قیمت این کوین را ۱۵ درصد افزایش دهد و فشار خرید از ان زمان تا کنون کم نشده است. هفته گذشته یکی از آشفته ترین هفته ها در ماه گذشته بوده است، اما این ارز باز هم  14 درصد افزایش داشته است.

پیام بگذارید

*

code