آموزش ها کیف پول

معرفی کیف پول Spark و ویژگی های آن

IOTA
نوشته شده توسط مهسا حسینی

بنیاد IOTA در حال راه اندازی یک کیف پول وب جدید است که کاربران می توانند بدون از دست دادن داده، مقدار کم وجوه خود را مدیریت کنند. اگرچه این بنیاد همچنان برای افزایش پذیرش٬ در زمینه توسعه IOTA و ابزارهای مختلف تلاش می کند ، اما این ارز دیجیتال اخیراً به سطح قیمتی رسیده است که از سال 2017 دیده نشده بود.

در یک پست وبلاگ اخیر ، بنیاد IOTA فاش کرد که تیم پشت کیف Trinity ، کیف پول رسمی IOTA ، یک کیف پول جدید به نام Spark تهیه کرده است که به منظور” سوزاندنی” از آن استفاده می شود و به کاربران قابلیت مدیریت مقدار کمی  از وجوه شان را برای مدت زمان کوتاهی قبل از این که همه داده ها وتاریخچه تراکنش ها پاک شود می دهد.

ریهارد گرویاس، مهندس نرم افزار بنیاد ، گفت:

     “اسپارک یک کیف پول وب موقت با امنیت کم ، یا” کیف پول سوزاندنی “است … ایده این است که شما از این کیف پول برای مقادیر کمی بودجه برای مدت زمانی کوتاه استفاده می کنید ، و سپس آن را” می سوزانید “، که بدین ترتیب Seed و تاریخچه تراکنش شما کاملا پاک می شود.  . “

Spark از ماژول حساب جاوا اسکریپت IOTA برای بوجود آوردن آدرس های یک بار مصرف استفاده می کند و اطمینان حاصل می کند که وجوه به یک آدرس استفاده شده٬ارسال نمی شود. هدف از آن ارائه حریم خصوصی به کاربران از طریق حذف تاریخچه تراکنش است. گروویس توضیح می دهد که کاربران می توانند به راحتی درخواست پرداخت بدهند٬ توکن هایی را ارسال و دریافت کنند و سپس کیف پول را بسوزانند.

“آزمایشگاهIOTA  یک پروژه جدید در بنیاد IOTA است تا تجربیات ما را به یک محصول ملموس تبدیل کند. هر زمان که یک برنامه آزمایشی ایجاد کنیم ، آن را تحت آزمایشگاه IOTA منتشر خواهیم کرد. اسپارک٬ اولین برنامه ای است که تحت آزمایشگاه های IOTA به بازار عرضه شده است و به عنوان زمینه آزمایشی برخی ایده ها و ابزارهای جدید استفاده شده است. “

پیام بگذارید

*

code