اخبار ارزهای دیجیتال بیت کوین

رمزگشایی: ساتوشی ناکاماتو کیست؟

فیلم ساتوشی ناکاموتو
نوشته شده توسط مهسا حسینی

رمزگشایی ، فیلمی که پیش بینی می شود تا اول دسامبر سال 2020 اکران شود ، روی شخصیت ساتوشی ناکاموتو به عنوان بخشی از داستان اصلی تمرکز دارد.

فیلم: رمزگشایی

داستان حول یک تیم آژانس امنیت ملی است که ناکاموتو را دستگیر می کند و در تلاش برای افشای اطلاعات اختصاصی در خصوص ارزهای دیجیتال وی را شکنجه می کند. سپس برنامه ریزی می کنند یکبار برای همیشه این ارزهای مجازی را از بین ببرند. IMDb رمزگشایی را “کمدی تاریک و هیجانی” توصیف می کند.

راز ساتوشی ناکاموتو

از زمان ایجاد بیت کوین در سال 2009 ، گمانه زنی های بی شماری در پلت فرم های اجتماعی در خصوص ساتوشی ناکاموتو منتشر شده است. توسعه دهنده مستقل بیت کوین قصد داشته است هویت خود را مخفی نگه دارد و حتی مشخص نیست که وی ژاپنی تبار بوده است یا نه.

پ پیش بینی می شود این فیلم در تاریخ 1 دسامبر سال 2020 اکران شود ، اگرچه ممکن است به دلیل مشکلات ایجاد شده بر اثر بیماری COVID-19 به زمان دیگری موکول شود.

محبوبیت ارز دیجیتال در حال افزایش است

به نظر می رسد که در داستان این فیلم محبوبیت ارزهای دیجیتال رو به افزایش است. تاریخ اکران این فیلم هنوز مشخص نشده است. اولین فیلمی که در مورد ارز دیجیتال بوده است Crypto می باشد. حتی یک برنامه های تلویزیونی نیز وجود دارد که به بیت کوین اشاره می کند، مانند Altered Carbon یا Explained.

میلیاردرهای بیت کوین ، دنباله فیلم برنده جوایز شبکه اجتماعی ، داستان برادران Winkvoss و نحوه سرمایه گذاری در هلدینگ فیس بوک و تبدیل شدن به اولین میلیاردرهای بیت کوین را نشان می دهد.

پیام بگذارید

*

code