ارزهای دیجیتال بیت کوین تحلیل و آنالیز

آیا میزان فی بیت کوین و اتریوم عادلانه است؟

فی بیت کوین و اتریوم
نوشته شده توسط مهسا حسینی

علاقه مندان به خرید و فروش بیت کوین مدت هاست که از میزان فی بیت کوین و اتریوم گله مند هستند. شاید بتوان گفت این یک نگرانی جهانی است.

بیت کوین و اتریوم تنها ارزهای دیجیتالی هستند که فی تراکنش آن ها واقعی است. رشد رمز ارزپایدار  USDT و DeFi در اتریوم دو مورد از مهم ترین عوامل محرک اساسی برای موفقیت اتریوم هستند. با این حال ، افزایش اخیر معاملات اتریوم اکنون به یک سیگنال نگران کننده برای کاربران تبدیل شده است. ویتالیک اخیراً در این باره توییت کرد و به افزایش محدودیت اندازه GAS در بلاک چین معتقد بود:

مسئله ای که من درگیر آن هستم این است که txfee بالا * باعث کاهش فایده زنجیره برای مردم می شود. من اخیراً فقط برای انتقال به * سه نفر * مبلغ 40 دلار فی خرج کرده ام.

این پروتکل همچنین به دلیل عدم عملکرد مناسب و تغییر گاه و بیگاه جنبه های انتگرالی آن به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. علاوه بر این ، به دلیل کاربرد آن به عنوان یک بستر قرارداد هوشمند ، می بایست فی همیشه پایین باشد

Grubles ، یک توسعه دهنده بیت کوین ، توییت کرد:

بنابراین اتریوم چیزی به جز (مشکلات) جیب های ویتالیک حل نکرده است. این مقیاس صحیح نیست. هزینه TX زیاد است 

رایان واتکینز ، محقق مساری ، توییت کرد ،

بیش از 99٪ کل هزینه های بلاک چین به استخراج کنندگان بیت کوین و اتریوم پرداخت می شود. غیر از بیت کوین و اتریوم ، تقریباً استفاده از همه بلاکچین ها رایگان است.  

مقدار فی در سایر بلاک چین ها به ندرت بالای 1000 دلار  روزانه افزایش می یابد. در حقیقت ، دوج کوین بیشترین فی را در میان سایر آلت کوین ها دارد.  

علاوه بر این ، هزینه های اتریوم اخیراً از بیت کوین فراتر رفته است. هزینه های اتریوم همچنان بالاتر از هزینه های بیت کوین است. آخرین باری که این اتفاق رخ داد در اواسط سال 2018 بود که آن صرافی جنجالی و ضعیف ، Fcoin ، فضای بلاک چین اتریوم را مسدود کرده بود..

تفاوت کلیدی در این است که امروزه فشار فی بر اساس عوامل فاندامنتال(فعالیت اقتصادی واقعی) شکل گرفته است.

پیام بگذارید

*

code