اخبار استخراج بیت کوین

آیا روند بیت کوین در جولای صعودی است؟

نهنگ های بیت کوین
نوشته شده توسط مهسا حسینی

داده های مربوط به فعالیت استخراج کنندگان بیت کوین به سرمایه گذاران بینش قابل ملاحظه ای در مورد شرایط بازار ارز دیجیتال می دهد.

استخراج کنندگان یک شبه شروع به جابجایی مقدار قابل توجهی از دارایی های خود از کیف پول های غیرمربوط به صرافی ها کردند.

به طور معمول ، جریان های خروجی دقیقاً قبل از فروش فوق العاده ارز دیجیتال رخ می دهد، به این دلیل که ظاهرا آنها قصد دارند بیت کوین استخراج شده خود را در بازار آزاد به فروش برسانند.

کول گارنر ، تحلیلگر ارز دیجیتال ، در مورد جریانهای خروجی دیده شده در شب گذشته صحبت کرد و توضیح داد که این خروج ها ، دومین مورد از آخرین باری است که بیت کوین به  10،000 دلار رسیده بود.

او نتیجه گیری کرد که این امر باعث می شود “فروش کلی گسترده ای ” در آینده نزدیک انجام شود.

“اسپایک بزرگ در خروج یک شبه استخراج کنندگان. دومین خروج بزرگ از زمانی که بیت کوین به 10k دلار رسیده بود.  من در انتظار فروش زیادی هستم ، خیلی زود شروع می شود. “

یکی از دلایلی که این امر ممکن است قیمت آینده نزدیک را تحت تأثیر قرار ندهد این است که ممکن است ارز دیجیتال از طریق معاملات پیشخوان (OTC) فروخته شده باشد.

داده های تاریخی در مورد فعالیت نهنگ ها نشان می دهد که جولای ماه عالی برای بیت کوین خواهد بود

داده های تاریخی مربوط به فعالیت “نهنگ” های ارز دیجیتال نشان می دهد که بازار صعودی بعدی ممکن است از ماه جولای آغاز شود.

کی یونگ ژو، مدیر عامل پلتفرم تحلیلی CryptoQuant ، توضیح داد که برداشت از صرافی توسط برخی از بزرگترین نهنگ های بیت کوین تصویر صعودی ازبازار ارز دیجیتال را ترسیم می کند.

او به طور خاص خاطرنشان می کند که بازارهای صعودی چهار ماه پس از برداشت ارز از سطح اوج یک ساله ، شروع می شود. این بدان معناست که بازار صعودی دارایی دیجیتال می تواند از اواسط ماه جولای آینده آغاز شود.

وقتی نهنگ ها بیت کوین را از صرافی ها خارج می کنند، بیت کوین را خریداری کنید. بازار صعودی معمولاً چهار ماه بعد از زمانی که میزان برداشت های سال به اوج خود می رسد، آغاز می شود … براساس آخرین داده ها ، احتمالاً بازار صعودی BTC از اواسط ماه جولای شروع می شود. “

پیام بگذارید

*

code